Kontakt

Välkommen till oss!

Vi sitter i SJ’s gamla anrika lokaler på lokstallarna i Kirseberg, verkstadskontoret ingång 2.
Du är varmt välkommen att besöka oss!

Klicka här för karta och vägbeskrivning.

Medarbetare


Jörgen Andersson
Kontaktperson Vatten & Miljö
010 - 174 70 00
jorgen.andersson@edges.se

Johan Degerman
Kontaktperson Infrastruktur & Byggledning
010 - 174 70 00
johan.degerman@edges.se

Hanna Centervall
Kontaktperson Landskapsarkitektur Landskapsarkitekt LAR/MSA
010 - 174 70 00
hanna.centervall@edges.se

Lena Agrell
Landskapsarkitekt LAR/MSA
010 - 174 70 36
lena.agrell@edges.se

Hanna Alfredsson
Landskapsarkitekt
0705 89 32 46
hanna.alfredsson@edges.se

Mia Border
Landskapsarkitekt
010 - 174 70 22
mia.border@edges.se

Anna Bennet
Landskapsarkitekt LAR/MSA
010 - 174 70 26
anna.bennet@edges.se

Daniel Björnfors
Landskapsingenjör
010 - 174 70 21
daniel.bjornfors@edges.se

Frida Bruhn
Landskapsingenjör
010 - 174 70 19
frida.bruhn@edges.se

Kent Fridell
Specialist blågröngrå infrastruktur
010 - 174 70 16
kent.fridell@edges.se

Johan Fors
Landskapsingenjör
010 - 174 70 18
johan.fors@edges.se

Erik Hallgren
Landskapsingenjör
010 - 174 70 20
erik.hallgren@edges.se

Jonas Jiborn
Landskapsarkitekt LAR/MSA
010 - 174 70 35
jonas.jiborn@edges.se

Tina Johansson
Administration
010 - 174 70 00
tina.johansson@edges.se

Ingrid Kristensson
Landskapsarkitekt LAR/MSA
010 - 174 70 33
ingrid.kristensson@edges.se

Ann-Sofie Larsson
Landskapsarkitekt LAR/MSA
010 - 174 70 31
ann-sofie.larsson@edges.se

Ola Lidén
Landskapsarkitekt LAR/MSA
010 - 174 70 25
ola.liden@edges.se

Adam Linde
Stadsplanerare & Landskapsarkitekt
010 - 174 70 30
adam.linde@edges.se

Ida Linnersten
Landskapsarkitekt MSA
010 - 174 70 27
ida.linnersten@edges.se

Markus Nilsson
Landskapsingenjör/Mark- & VA-projektör
010 - 174 70 12
markus.nilsson@edges.se

Belma Sefic Visic
Mark- & Gatuprojektör
010 - 174 70 13
belma.sefic-visic@edges.se

Martin Vysoký
Landskapsarkitekt
010 - 174 70 23
martin.vysoky@edges.se

Susanne Sixtensson
Landskapsarkitekt LAR/MSA
010 - 174 70 37
susanne.sixtensson@edges.se

Isabella Vamborg
Landskapsarkitekt LAR/MSA
010 - 174 70 29
isabella.vamborg@edges.se